Airline-Refund wspiera fundację KiKa. Chcesz nam pomóc?

Airline-Refund wspiera fundację KiKa. Chcesz nam pomóc?

Wesprzyj fundację KiKa

Dzięki Twojej pomocy, możemy ocalić życie dzieci

Czy Ty także chciałbyś wesprzeć fundację KiKa? Przekaż swoje odszkodowanie (lub jego część), jeśli możesz sobie na to pozwolić.

Każdego roku około 550 dzieci w Holandii zapada na raka. Na chwilę obecną, 75% tych dzieci jest wyleczone. Co oznacza, że 25% nadal choruje. Musimy i możemy poprawić tę sytuację.

Fundacja KiKa zbiera fundusze na innowacyjne badania naukowe i inne działania w dziedzinie leczenia raka u dzieci. Skupia się na minimalizowaniu bólu związanego z leczeniem, szybszym powrocie do zdrowia i zapewnieniu lepszej jakości życia w późniejszym życiu. Ponadto, KiKa skupia się na poprawianiu świadomości społeczeństwa na temat raka u dzieci.

Rak u dzieci różni się od raka u osób dorosłych. Dlatego bardzo ważne jest przeprowadzanie badań naukowych w dziedzinie konkretnych uwarunkowań genetycznych raka u dzieci. W związku z tym fundacja KiKa prosi o Twoje wsparcie.

Fundacja KiKa wykorzysta Twój datek na badania naukowe w Holandii i na wsparcie centrum onkologii dziecięcej Princess Máxima Centre w Utrecht. Jest to największy w Europie ośrodek badań i leczenia dzieci z rakiem. Najlepsi lekarze, badacze naukowi i inni specjaliści współpracują tutaj, aby zapewnić jak najlepsze leczenie dzieciom chorym na raka.

Czy Ty także chciałbyś wesprzeć fundację KiKa? Gdy tylko dowiemy się, czy będziemy w stanie wywalczyć dla Ciebie odszkodowanie, poinformujemy Cię o tym mailem. W odpowiedzi na ten mail możesz nam powiedzieć, jaką kwotę ze swojego odszkodowania możemy przekazać w Twoim imieniu fundacji KiKa, jeśli życzysz sobie wesprzeć fundację. Oczywiście otrzymasz potwierdzenie wpłacenia datku.

Nie chcesz zwlekać i chcesz już teraz wpłacić datek? Wspaniale. Kliknij na przycisk „Datek” w prawym górnym rogu strony, aby przejść bezpośrednio na stronę fundacji KiKa. Dowiedz się więcej o wszystkich działaniach fundacji na stronie www.kika.nl.

KiKa naprawdę potrzebuje Twojego wsparcia. W imieniu fundacji KiKa: Dziękujemy za Twój wysiłek i uwagę.

 

Olaf Goulooze i jego zespoł

Ludzie stojący za Airline-Refund