Otrzymaj darmowy voucher do hotelu dla dwóch osób o wartość 120 euro za każdy złożony wniosek o odszkodowanie

Wolisz otrzymać trzy darmowe noclegi w hotelu, czy pakiet rabatowy do hotelu?

Otrzymaj darmowy voucher do hoteluPowiadomiłeś nas o swoim roszczeniu (oraz roszczeniach Twoich towarzyszy podróży) i zgodnie z naszą oceną, przysługuje Ci odszkodowanie. Wyślij nam wymagane dodatkowe informacje i dokumenty w ciągu 14 dni, abyśmy mogli w sposób zgodny z prawem przedłożyć Twoje roszczenie w linach lotniczych. Otrzymasz od nas darmowy voucher do hotelu dla dwóch osób o wartość 120 euro za każdy poprawnie złożony wniosek o odszkodowanie (gdy otrzymamy od Ciebie wszystkie dodatkowe dokumenty). Do wyboru masz 2 000 hoteli (w tym Fletcher Hotels) w najpiękniejszych miejscach Holandii i Europy.

Nie chcesz vouchera do hotelu, lecz wolisz zamiast tego rabat na pobyt w hotelu za każde poprawnie zgłoszone roszczenie? To także jest możliwe. Oferujemy specjalne pakiety rabatowe na pobyt w hotelu Mary K w Utrecht, Amrath Grand Hotel Frans Hals w Haarlem, Grand Hotel w Amstelveen oraz we wszystkich hotelach Van der Valk.

Kliknij na znajdujący się na górze strony link 'Wybierz z naszej oferty hoteli' i sprawdź wszystkie dostępne opcje. Dokonaj wyboru hotelu i prześlij nam e-mail z informacją, na który z nich się zdecydowałeś. Wyślemy Ci kod(y) vouchera, gdy tylko otrzymamy od Ciebie kompletne informacje i dokumentację dotyczące Twojego roszczenia (roszczeń) (w ciągu 14 dni!) Życzymy przyjemnego wypoczynku!

A oto, w jaki sposób możesz otrzymać darmowy voucher do hotelu lub pakiet rabatowy na pobyt w hotelu

  • Sprawdzimy Twoje roszczenie (oraz roszczenia Twoich towarzyszy podróży) bez żadnych zobowiązań z Twojej strony i ustalimy, czy należy Ci się odszkodowanie. Daj nam znać, co wolisz: darmowy voucher czy rabat na pobyt w jednym z naszych czterech hoteli (sprawdź w sekcji 'Wybierz z naszej oferty hoteli' na górze tej strony).
  • Prześlemy Ci mailowo wykaz wszystkich wymaganych dokumentów i potwierdzenie zlecenia, w którym upoważnisz nas do reprezentowania Cię w sprawie ubiegania się o odszkodowanie w liniach lotniczych.
  • Prześlij nam wymagane dokumenty (wyszczególnione w mailu z instrukcjami) w ciągu 14 dni od pierwszego kontaktu, abyśmy mogli złożyć roszczenie w sposób formalny. Dokumenty te obejmują (w zależności od Twojej sytuacji):

► podpisaną umowę zlecenie z pełnomocnictwem 
► kopię biletu / karty pokładowej / potwierdzenia rezerwacji.

Upewnij się, że przesłałeś nam wszystkie dokumenty wyszczególnione w mailu z instrukcjami. Sprawdź, czy (poprawnie) wypełniłeś i podpisałeś potwierdzenie przekazania nam sprawy oraz pełnomocnictwo. Mając te dokumenty, będziemy mogli natychmiast złożyć Twoje roszczenie w linach lotniczych.

  • Gdy tylko otrzymamy wszystkie dokumenty zgodnie z instrukcjami i w ciągu 14 dni, wyślemy Ci wybrane kody (kod) do vouchera.
  • W międzyczasie rozpoczniemy ubieganie się o Twoje odszkodowanie od linii lotniczych i będziemy Cię na bieżąco informować o postępach w sprawie drogą mailową.
  • Gdy tylko linie lotnicze przyznają Ci odszkodowanie, otrzymasz od nas powiadomienie o wypłacie odszkodowania. 

Wybierz z oferty naszych hoteli

Zabawa zaczyna się tutaj.

Zdecydowałeś się wybrać voucher na trzy darmowe noclegi w hotelu dla dwóch osób o wartości 120 euro? Do wyboru masz 2000 hoteli (w tym Fletcher Hotels) w najpiękniejszych miejscach Holandii i Europy.

Czy może wolisz otrzymać pakiet rabatowy do jednego z naszych czterech hoteli?

Kliknij przycisk poniżej i daj się zaskoczyć.