Proste złożenie wniosku

Airline-Refund pomyślnie i w sposób bezstresowy załatwi Twoje odszkodowanie

Czy Twój lot był opóźniony lub odwołany? Nie zdążyłeś w związku z tym na przesiadkę? Odmówiono Ci wstępu na pokład samolotu, albo Twój lot był przepełniony? Sami często doświadczaliśmy podobnych niedogodności i wielogodzinnego oczekiwania na lotnisku. Dlatego dobrze wiemy, jak frustrujące jest to, że po tym wszystkim linie lotnicze mogą po prostu zignorować Twoją reklamację.

Nie musisz się na to zgadzać. Nasi prawnicy specjalizują się w prawie lotniczym. Znają wszystkie procedury i zasady prawne dotyczące Twojego szczególnego roszczenia. To ich codzienna praca. Jeśli oddasz swoją (i Twoich towarzyszy podróży) sprawę w nasze ręce, skontaktujemy się bezpośrednio z liniami lotniczymi. I nie odpuścimy, dopóki nie otrzymamy od nich odpowiedzi. W przypadku odmowy rozpatrzenia reklamacji, będziemy bronić Twojej sprawy. Najczęściej z pomyślnym skutkiem.

Airline-Refund przejmie od Ciebie całą trudną pracę związaną z ubieganiem się o odszkodowanie i będzie Cię na bieżąco informować o jej przebiegu za pomocą e-maili. Dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo czasu i unikniesz problemów, frustracji i wysokich kosztów. Działamy na zasadzie „no cure – no pay” i nie doliczamy żadnych kosztów administracyjnych (co inne firmy często robią). Zapłacisz nam tylko w przypadku, gdy otrzymasz wypłatę odszkodowania. Czy chcesz się o nie ubiegać bez stresu? Przeczytaj uważnie nasz plan „Jak działamy”, w którym krok po kroku wyjaśniamy, jak w prosty sposób to zrobić.

Odsetek spraw pomyślnie rozwiązanych przez Airline-Refund wynosi aż 98%, prosimy o zapoznanie się z opiniami naszych klientów. Airline-Refund zapewnia najwyższe odszkodowania w porównaniu z innymi dostawcami podobnych usług, którzy w ciągu jednego tygodnia wypłacają tylko połowę kwoty. Przeczytaj więcej na temat innych korzyści, przysługujących Ci praw, naszych metod działania oraz naszej usługi Ride & Sleep. Otrzymaj darmowy voucher do hotelu dla dwóch osób o wartość 120 euro za każdy złożony wniosek o odszkodowanie.>

 

Jak działamy

Krok 1

Rejestrujesz swoje roszczenie

  • Jak najszybciej złóż wniosek o odszkodowanie poprzez formularz roszczenia na naszej stronie internetowej, przesyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jesteśmy dostępni 24/7, także w weekendy i święta.
  • Nie naliczamy żadnych kosztów administracyjnych (co inne firmy często robią) i działamy na zasadzie „no cure – no pay”. Tak więc nie zapłacisz nic, jeśli nie wywalczymy dla Ciebie odszkodowania od linii lotniczych.

Krok 2

Sprawdzamy Twój wniosek i składamy roszczenie

  • Sprawdzamy Twój wniosek pod względem zgodności z prawem (na przykład, czy Twoim przypadku nie zaistniała siła wyższa).
  • Przysługuje Ci odszkodowanie? Poprosimy Cię o dodatkowe dane do dokumentacji. Jeśli złożysz je u nas w ciągu 14 dni, otrzymasz darmowy voucher do hotelu.
  • Po otrzymaniu dodatkowych informacji, jeszcze tego samego dnia przedłożymy Twoje roszczenie w liniach lotniczych. W międzyczasie będziemy sprawdzać status Twojego roszczenia i informować Cię o nim na bieżąco drogą mailową.
  • Jeśli nie otrzymamy odpowiedzi od linii lotniczych, będziemy na nie naciskać, dopóki jej nie uzyskamy.
  • Jeśli linie lotnicze odmówią wypłaty odszkodowania, sprawdzimy, czy taka decyzja jest zgodna z przepisami prawa i wniesiemy sprawę do sądu – na nasz koszt.

Krok 3

Otrzymujesz od nas powiadomienie o wypłacie odszkodowania

  • Otrzymasz swoje odszkodowanie pomniejszone o opłatę w wysokości 23% wraz z VAT; dla grup większych niż 5 osób opłata wynosi 21% wraz z VAT. Sprawia to, że jesteśmy najtańszym dostawcą tego typu usług na rynku..