Czy odmówiono Ci wstępu na pokład samolotu na zarezerwowany lot? Możesz być uprawniony do odszkodowania. Airline-Refund pomoże Ci je uzyskać w sposób bezstresowy

Czy brzmi to znajomo?Odmówiono Ci wstępu na pokład Twojego samolotu, na przykład dlatego, że Twój lot był przepełniony. Albo dlatego, że za późno zgłosiłeś się przy bramce. Godzinami (być może nawet całą noc) oczekiwałeś na lotnisku (za granicą) na swój kolejny lot. Albo byłeś zmuszony szukać miejsca w hotelu. Jakkolwiek nie było, poniosłeś w związku z tym dodatkowe koszty. A na to nie byłeś przygotowany.
Nie musisz akceptować takiego stanu rzeczy. Prawo przewiduje, że jeśli odmówiono Ci wstępu na pokład samolotu, należy Ci się odszkodowanie w wysokości do 600 euro za osobę. Dokładna kwota jest uzależniona od odległości lotu i sytuacji. Lecz ubiegając się o odszkodowanie samodzielnie, możesz spotkać się z sytuacją, że linie lotnicze będą robić wszystko, aby uniknąć wypłacenia należnego Ci odszkodowania.


Lecz nasi prawnicy dobrze wiedzą, jak sobie z tym poradzić. Specjalizują się oni w prawie lotniczym. Jeśli Twoja reklamacja dotyczy odmowy wstępu na pokład samolotu, skontaktują się z Twoimi liniami lotniczymi bezpośrednio w Twoim imieniu. Dobrze znają wszystkie procedury i zasady prawne dotyczące odszkodowania należnego Ci w wyniku odmowy wejścia na pokład. Sprawdzą też, czy należy Ci się zwrot dodatkowych kosztów za nocleg i posiłki. Zwiększa to Twoje szanse na to, że linia lotnicza przyzna i wypłaci Ci odszkodowanie i dokona zwrotu kosztów, które poniosłeś na noclegi i posiłki w wyniku odmowy wejścia na pokład.

Powierzając przeprowadzenie procedury reklamacji firmie Airline-Refund, zaoszczędzisz wiele czasu i unikniesz związanych z tym wysiłków, frustracji i wysokich kosztów. Działamy zgodnie z zasadą „no cure – no pay”. Oznacza to, że jeśli nasze wysiłki okażą się bezskutecznie i nie otrzymasz odszkodowania za odmowę wstępu na pokład samolotu, nie pobierzemy od Ciebie żadnych opłat. Jeśli natomiast Twoje linie lotnicze przyznają Ci odszkodowanie, pobierzemy jedynie opłatę w wysokości 23% wypłaconego Ci odszkodowania za opóźniony lot; w przypadku grup liczących pięć osób lub więcej opłata ta wynosi tylko 21%. Tak więc jesteśmy zainteresowani wywalczeniem dla Ciebie możliwie najwyższego odszkodowania.

Odsetek spraw pomyślnie rozwiązanych przez Airline-Refund wynosi aż 98%, prosimy o zapoznanie się z opiniami naszych klientów. Airline-Refund zapewnia najwyższe odszkodowania w porównaniu z innymi dostawcami podobnych usług, którzy w ciągu jednego tygodnia wypłacają tylko połowę kwoty. Przeczytaj więcej na temat innych korzyści, przysługujących Ci praw, naszych metod działania oraz naszej usługi Ride & Sleep. Otrzymaj darmowy voucher do hotelu dla dwóch osób o wartość 120 euro za każdy złożony wniosek o odszkodowanie.

Odmówiono Ci wstępu na pokład samolotu. Czy chcesz się ubiegać o odszkodowanie samodzielnie, czy wolisz powierzyć to Airline-Refund i mieć zapewnioną skuteczność?

Ubiegając się o odszkodowanie samodzielnie, możesz spotkać się z tym, że linie lotnicze będą próbowały zrobić wszystko, aby uniknąć wypłacenia Ci należnego odszkodowania. Zdarza się na przykład, że trudno jest się skontaktować z punktem obsługi klienta niektórych linii i w związku z tym nie dowiesz się nawet, w jaki sposób złożyć reklamację. Nawet, jeśli uda Ci się złożyć reklamację, nie masz pewności, że uzyskasz na nią odpowiedź. A jeśli ją uzyskasz, często (standardowo) będzie to odpowiedź odmowna. Możesz zadać sobie wówczas pytanie, czy takie postępowanie jest zgodne z prawem. Lecz czy warto w tym celu zatrudniać drogiego prawnika?
Jeśli powierzysz swoją sprawę związaną z odmową wstępu na pokład samolotu firmie Airline-Refund, rozwiązanie tego typu problemów będzie należało do nas. Będziemy uparcie naciskać, aż linia lotnicza udzieli nam odpowiedzi. W przypadku odrzucenia reklamacji, sprawdzimy zasadność tej decyzji pod kątem prawnym, a w razie potrzeby będziemy bronić sprawy. Najczęściej skutecznie. W najgorszym przypadku wniesiemy sprawę do sądu, na własny koszt. Na szczęście rzadko do tego etapu dochodzi.

Ile to kosztuje? Samo przekazanie nam sprawy dotyczącej odmowy wejścia na pokład nie kosztuje

odszkodowanie.
Gdy tylko otrzymamy w Airline-Refund Twoje zgłoszenie reklamacji w związku z tym, że odmówiono Ci wejścia na pokład samolotu, natychmiast sprawdzimy, czy zgodnie z prawem należy Ci się „odszkodowanie za odmowę wejścia na pokład”. Jeśli tak jest, jeszcze w tym samym dniu skontaktujemy się z Twoimi liniami lotniczymi, aby zażądać i odebrać Twoje odszkodowanie za odmowę wejścia na pokład oraz zwrot poniesionych przez Ciebie w związku z tym kosztów. Czasami zajmuje to trochę czasu, wtedy o postępach sprawy będziemy Cię na bieżąco informować drogą mailową. Gdy tylko uzyskamy dla Ciebie odszkodowanie, poinformujemy Cię o tym e-mailem, w którym prześlemy także dokumentację sprawy, a wywalczoną kwotę odszkodowania (pomniejszoną o należne nam 23% wraz z VAT-em) prześlemy bezpośrednio na Twoje konto bankowe. Dla grup 5-osobowych lub większych, opłata za nasze usługi wynosi 21% z VAT-em. Nasze stawki są najniższymi na rynku. Ponadto nie naliczamy żadnych kosztów administracyjnych.

Działamy zgodnie z zasadą „no cure – no pay”. Jeśli nie otrzymasz odszkodowania, nie pobierzemy od Ciebie żadnych opłat.

Oto, jak złożyć wniosek o odszkodowanie

Sprawdź już teraz, czy należy Ci się odszkodowanie za odmowę wstępu na pokład samolotu.

Aby się z nami skontaktować, możesz napisać do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., zadzwonić pod numer (+31) 20 26 11 463 albo wypełnić nasz formularz kontaktowy. Przeczytaj więcej o naszych metodach i Twoich korzyściach tutaj.

Utknąłeś na lotnisku Schiphol? Skorzystaj z naszej usługi Ride & Sleep.

Złóż wszystkie wymagane dokumenty w ciągu 14 dni od rejestracji i otrzymaj jeden z darmowych voucherów na trzy noclegi w hotelu dla dwóch osób, o wartości 120 euro.

Airline-Refund zapewnia najwyższe odszkodowania, a odsetek pomyślnie rozwiązanych spraw wynosi aż 98%.

Na rynku istnieją dostawcy podobnych usług, jednak oferują oni tylko połowę odszkodowania w ciągu tygodnia. Uważamy, że to niesprawiedliwe, ponieważ jesteś już przecież pokrzywdzony! Airline-Refund zapewni Ci najwyższe odszkodowanie.

Proste złożenie wniosku

Krok 1

Rejestrujesz swoje roszczenie

  • Jak najszybciej złóż wniosek o odszkodowanie poprzez formularz roszczenia na naszej stronie internetowej, przesyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jesteśmy dostępni 24/7, także w weekendy i święta.
  • Nie naliczamy żadnych kosztów administracyjnych (co inne firmy często robią) i działamy na zasadzie „no cure – no pay”. Tak więc nie zapłacisz nic, jeśli nie wywalczymy dla Ciebie odszkodowania od linii lotniczych.

Krok 2

Sprawdzamy Twój wniosek i składamy roszczenie

  • Sprawdzamy Twój wniosek pod względem zgodności z prawem (na przykład, czy Twoim przypadku nie zaistniała siła wyższa).
  • Przysługuje Ci odszkodowanie? Poprosimy Cię o dodatkowe dane do dokumentacji. Jeśli złożysz je u nas w ciągu 14 dni, otrzymasz darmowy voucher do hotelu.
  • Po otrzymaniu dodatkowych informacji, jeszcze tego samego dnia przedłożymy Twoje roszczenie w liniach lotniczych. W międzyczasie będziemy sprawdzać status Twojego roszczenia i informować Cię o nim na bieżąco drogą mailową.
  • Jeśli nie otrzymamy odpowiedzi od linii lotniczych, będziemy na nie naciskać, dopóki jej nie uzyskamy.
  • Jeśli linie lotnicze odmówią wypłaty odszkodowania, sprawdzimy, czy taka decyzja jest zgodna z przepisami prawa i wniesiemy sprawę do sądu – na nasz koszt.

Krok 3

Otrzymujesz od nas powiadomienie o wypłacie odszkodowania

  • Otrzymasz swoje odszkodowanie pomniejszone o opłatę w wysokości 23% wraz z VAT; dla grup większych niż 5 osób opłata wynosi 21% wraz z VAT. Sprawia to, że jesteśmy najtańszym dostawcą tego typu usług na rynku..