Utknąłeś na lotnisku Schiphol? Dzięki naszej usłudze Ride & Sleep spędzisz noc wygodnie i w przystępnej cenier

Nawet, jeśli nie jesteś klientem Airline-Refund, z przyjemnością Ci pomożemy

Tylko sobie wyobraź. Nagle okazuje się, że musisz spędzić całą noc na lotnisku Schiphol, ponieważ Twój lot jest opóźniony lub odwołany. Albo ponieważ spóźniłeś się na przesiadkę, odmówiono Ci wstępu na pokład samolotu, lub Twój lot jest przepełniony. Co robić w takiej sytuacji?

Będziesz czekał całą noc na lotnisku Schiphol, czy poszukasz hotelu w pobliżu? Lecz czy znajdziesz akurat w tym czasie hotel w pobliżu, w którym nie będziesz musiał zapłacić ogromnej sumy za nocleg? Poza tym, jak się tam dostaniesz w środku nocy? Nocną taksówką, za którą przyjdzie Ci zapłacić absurdalnie wysoką cenę?

Nie martw się. Airline-Refund oferuje usługę Ride & Sleep z myślą o pasażerach, którzy utknęli na lotnisku Schiphol. Jest to specjalna usługa, dzięki której Ty (oraz Twoi towarzysze podróży) w nagłej sytuacji znajdziesz nocleg w hotelu w pobliżu lotniska, za przystępną cenę, do którego dojedziesz bezpośrednio i niedrogo taksówką. Nawet, jeśli nie jesteś (jeszcze) klientem Airline-Refund.

W zakresie usługi Ride & Sleep, Airline-Refund współpracuje z największą siecią taksówkarską TCA (Taxi Centrale Amsterdam) oraz z dwoma rustykalnymi i przystępnymi cenowo 4-gwiazdkowymi hotelami (Hotel De Zoete Inval i Hotel Herbergh Amsterdam Airport), które zlokalizowane są w odległości 15 minut od lotniska Schiphol. Taksówkę TCA można w prosty sposób zamówić w punkcie STA na lotnisku Schiphol (otwartym 24/7). Aby zarezerwować nocleg, możesz skontaktować się bezpośrednio z hotelem. Mamy stałe umowy z TCA-Taxi oraz tymi dwoma hotelami. Dzięki temu masz zawsze zagwarantowaną najwyższej klasy obsługę za rozsądną cenę.

Jeśli sobie tego zażyczysz, uwzględnimy koszty taksówki i hotelu w Twoim zgłoszeniu roszczenia do linii lotniczych

Za hotel i taksówkę będziesz musiał sam zapłacić. Zachowaj paragon od taksówkarza i rachunek z hotelu jako dowody. Będą Ci one potrzebne, gdy będziesz chciał, aby Airline-Refund zajęło się Twoim roszczeniem do linii lotniczych związanym z „problemami z lotem” (z mocą wsteczną), wtedy będziemy mogli włączyć koszty taksówki i hotelu do Twojego roszczenia. Korzystając z naszej usługi Ride & Sleep nie musisz składać u nas swojego roszczenia. Jeśli jednak zdecydujesz się to zrobić, oczywiście z przyjemnością Ci w tym pomożemy.

To, czy będzie Ci się należało odszkodowanie, zależy od okoliczności (prawnych); dowiedz się więcej na temat swoich praw. Pamiętaj także, że w niektórych przypadkach możesz nie otrzymać zwrotu kosztów poniesionych na taksówkę i nocleg w hotelu, są to jednak przypadki nieliczne! Chcielibyśmy, aby Twoje oczekiwania były rozsądne.

Czego możesz od nas oczekiwać, jeśli zdecydujesz się złożyć roszczenie? Po pierwsze tego, że o ile nie wywalczymy dla Ciebie odszkodowania, nie zapłacisz Airline-Refund nic, tak jest po prostu sprawiedliwie! Działamy na zasadzie „no cure – no pay” i nie naliczamy żadnych kosztów administracyjnych. Nie ponosisz więc absolutnie żadnego ryzyka. Nie tracisz pieniędzy. Odsetek pomyślnie rozwiązanych przez Airline-Refund spraw wynosi aż 98%, prosimy o zapoznanie się z opiniami naszych klientów. Airline-Refund pomoże Ci uzyskać odszkodowanie w sposób bezstresowy i skuteczny.

Przeczytaj więcej na temat naszych metod, korzyści oraz darmowych voucherów do hotelu dla dwóch osób (o wartości 120 euro), które otrzymasz po złożeniu każdego poprawnego pod względem formalnym roszczenia.

Jak w prosty sposób zarezerwować nocleg w jednym z naszych dwóch hoteli oraz taksówkę TCA

Krok 1

 • Zadzwoń do jednego z naszych dwóch hoteli partnerskich, aby zarezerwować nocleg. Są one dostępne 24 godziny na dobę. Kliknij przycisk jednego z naszych hoteli poniżej, aby znaleźć więcej danych.
  ►Numer telefonu do Hotel De Zoete Inval: +31 23 54 33 333
  ►Numer telefonu do Hotel Herbergh Amsterdam Airport: +31 20 65 92 600
 • Powiedz obsłudze hotelu, że chcesz skorzystać z usługi Ride & Sleep firmy Airline-Refund, obsługa wie o wszystkich ustaleniach.
 • Przejdź do kroku 2.

Krok 2

 • Zgłoś się do punktu STA i zamów taksówkę TCA. Punkt STA mieści się przy Schiphol Plaza w Hali Przylotów 4. Obsługa punktu powie Ci, gdzie znajdziesz swoją zarezerwowaną taksówkę TCA. Jest to w pobliżu punktu STA. Ponieważ masz rezerwację, nie musisz stać w kolejce.
  ► Kliknij na przycisk PUNKT-STA poniżej, aby znaleźć więcej informacji na temat punktu i jego lokalizację na mapie.
  ► Kliknij przycisk TCA-CENTRALATAXI poniżej, aby dowiedzieć się więcej.
 • Przejdź do wyznaczonego miejsca, w którym znajdziesz swoją zarezerwowaną taksówkę TCA.
 • Taksówka TCA zawiezie Cię do hotelu, w którym zarezerwowałeś nocleg.

Uwaga:

 • Koszt taksówki (z 'Schiphol do hotelu' i z 'hotelu do Schiphol' na drugi dzień) oraz koszt hotelu opłacasz sam.
 • Poproś kierowcę taksówki o ważny paragon za przejazd w obie strony. W hotelu poproś o oficjalną fakturę za nocleg. Te dokumenty będą Ci później potrzebne jako dowód poniesionych dodatkowych kosztów, jeśli będziesz chciał złożyć roszczenie w liniach lotniczych.
 • W ograniczonej liczbie przypadków może się zdarzyć, że ze względów prawnych nie będzie Ci przysługiwało odszkodowanie, a zatem nie otrzymasz także zwrotu tych dodatkowych kosztów. Weź to pod uwagę. Chcemy oszczędzić Ci ewentualnego rozczarowania.
 • Korzystając z usługi Ride & Sleep świadczonej przez Airline-Refund, nie jesteś zobowiązany do składania roszczenia w liniach lotniczych.
 • Jeśli jednak zdecydujesz się wnieść roszczenie, Airline-Refund oczywiście z przyjemnością Ci w tym pomoże. Złożenie roszczenia nic nie kosztuje. Działamy na zasadzie „no cure – no pay” i nie naliczamy żadnych kosztów administracyjnych. Zapłacisz nam tylko wtedy, gdy pomyślnie załatwimy Twoje odszkodowanie, tak jest sprawiedliwie! Nie trać swoich pieniędzy.

Zobacz szczegóły